BLOG,  Creative Fotografia Na Obcasach

Chrzest Święty

Czy warto zamawiać fotografa na chrzest? To pytanie stawia sobie wiele osób. Dla jednych jest to „marnacja” pieniędzy, dla innych uroczystość jedna z tych najbardziej wyjątkowych w życiu gdzie musi być pamiątka w postaci zdjęć. Jedna z bliskich nam osób opowiedziała nam taką historię:

„Osobiście przekonałam się o tym, gdy zaczęłam składać album pamiątkowy rodzicom i chcąc zawrzeć w nim wszystkie najważniejsze wydarzenia w ich życiu począwszy od ślubu – zdobycie jakichkolwiek symbolicznych „1-2 zdjęć” okazał się nie lada wyzwaniem. Od tej pory swoim dzieciom na te najważniejsze momenty jak chociażby chrzest, pierwsze urodziny, a niedawno mojego starszego dziesiąte, święta itd zawsze robię jakieś mini sesje bo chce my mogli po latach zobaczyć siebie, swoją historię, to jak się zmieniali i jak wyglądał świat te X lat wcześniej  W dobie dzisiejszego czasu wszyscy mają aparaty, komórki i wydaje się że „oj ktoś z rodziny zrobi”, tak to już też testowałam i potem żałowałam, bo to się nie chce, to odkłada się na potem i z tego potem na koniec nic nie wychodzi bo goście sie porozjeżdżali a fotograf to jednak i zbierze i fajnie poustawia i pamiątka jakościowo jest taka, że z zachwytem się każde zdjęcie ogląda.”

Poniżej zaś przedstawiamy jeden z reportaży w wykonaniu Studia Creative, najważniejsze momenty tego dnia, pamiątka na lata…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook