Sesje noworodkowe

Sesje te są doskonałą pamiątką z niezwykle pięknego okresu
pojawienia się maleńkiej istoty w życiu każdej pary.

Jaki wiek jest najlepszy by skorzystać z sesji noworodkowej?

Najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej to między 5 a 14 dniem życia Maleństwa.W tym czasie noworodki jeszcze bardzo dużo śpią i wciąż uwielbiają być w pozycji prenatalnej czyli takiej jak u mamy w brzuszku.  Dzięki temu ich układanie w różnych pozycjach dla nas jest łatwe i bezproblemowe a dla dzieci przyjemne. W tym okresie dzieciątko niezwykle szybko rośnie i zmienia się każdego dnia, dlatego pierwsze dwa tygodnie są doskonałym czasem na taką sesję.

Co jeśli minęły już dwa tygodnie?

Po upływie dwóch tygodni nie robimy już sesji noworodkowych gdyż dziecko czuje już wolność i uwielbia przyjmować pozycję „na nietoperza” z rączkami szeroko rozwartymi bądź do góry co znacznie utrudnia pozycjonowanie by w efekcie powstały zdjęcia „jak z pocztówki”. Po upływie dwóch tygodni nie wykonujemy już sesji noworodkowych, kolejny etap na robienie zdjęć jest gdy dziecko już siedzi. 

Jak wygląda taka sesja?

Sesja taka najczęściej odbywa się u nas w studiu, gdyż posiadamy tu wszelkie akcesoria, tła, lampy oświetleniowe itp. Pomieszczenie jest na taką sesję jest wcześniej odpowiednio nagrzane, gdyż tak malutki Maluszek musi mieć ciepło. Dodatkowo korzystamy również z przenośnego termowentylatora, który zwiększa temperaturę w bezpośrednim otoczeniu Maluszka oraz poprzez lekki szum pomaga Mu w zaśnięciu. Podczas sesji noworodkowej wykonujemy również kilka zdjęć z rodzicami/rodzeństwem Maleństwa by powstała wspólna pamiątka.

Ile trwa sesja?

Średnio ok 1,5 – 2 godziny. Maluszki są różne i przy tym typie sesji, czas trwania jest całkowicie uzależniony od naszego małego Modela. Wiadomo, iż musimy wziąć pod uwagę czas na nakarmienie, przebranie, usypianie itp.

Co należy zabrać ze sobą na sesję?

Przede wszystkim pampersy na zmianę, mleko, kocyk, smoczek oraz dwie pieluszki tetrowe. Posiadamy przeróżne ubranka, owijki, opaseczki, koszyczki itp akcesoria pozwalające nam na dopracowanie całości stylizacji z Maleństwem. 

Czy taka sesja jest bezpieczna dla noworodka?

Podstawą dla nas w pracy z noworodkami jest bezpieczeństwo. Posiadamy specjalne przeszkolenia z wykonywania tego typu sesji oraz z pozycjonowania noworodków, dzięki czemu pozycje, w których są One układane są bardzo naturalne i najczęściej przypominają ułożenie dzieciątka w brzuchu mamy. Podczas wykonywania zdjęć jako rodzice jesteście tuż obok i możecie śmiało zaświadczyć, że Maleństwu nie dzieje się krzywda, a wręcz uśmiechy na zdjęciach pokazują, że jest im naprawdę dobrze.

Po jakim czasie odbierają Państwo gotowe zdjęcia?

Wybraną przez Państwa ilość zdjęć w pełni obrobionych przekazujemy po ok 2-3 tygodniach od sesji na spersonalizowanym zdjęciem Maluszka nośniku DVD wraz z 10 zdjęciami wydrukowanymi do wyboru w formacie 10×15 lub 15×21. Zdjęcia na płycie DVD są w dużej rozdzielczości dzięki czemu mogą Państwo później wywołać je nawet w dużym formacie bez utraty na jakości. 

Jakie są pakiety i ceny?

Przy sesjach noworodkowych posiadamy pakiety uzależnione od ilości zdjęć:

  • 10 zdjęć – 300 zł
  • 15 zdjęć – 400 zł

We wszystkich opcjach otrzymujecie wybraną ilość zdjęć wydrukowaną oraz na płycie. Jeśli czujecie niedosyt w ilości zdjęć swojej Pociechy mamy możliwość dokupienia kolejnych ujęć. 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Każda sesja jest inna i staramy się ją jak najbardziej dopasować do indywidualnych oczekiwań rodziców. Jeśli macie jakieś hobby, które chcielibyście połączyć z sesją powiedzcie nam o tym podczas kontaktu. Gdy na jakieś pytania nie znaleźliście tutaj odpowiedzi zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 

Facebook